ساخت هدایای تبلیغاتی با طرح دستگاه لیزر

طرح با دستگاه لیزر

ساخت هدایای تبلیغاتی با طرح دستگاه لیزر

600 450 modir

طرح دستگاه لیزر

امروزه با استفاده از طرح دستگاه لیزر وسایل تبلیغاتی از جنس های مختلف جهت برش کاری و حکاکی در رسیدن به هدف مورد نظر طراحی می شوند. زمانی که یک هدیه تبلیغاتی موثر خواهد بود که ترکیب ایده خلاقانه به کمک ماشینی دقیق و کارآمد ماده اولیه را به کالایی ارزشمند تبدیل کند.

طرح با دستگاه لیزر

طرح با دستگاه لیزر

ساخت هدایای تبلیغاتی با طرح دستگاه لیزر

با دانلود طرح آماده برای دستگاه لیزر و مواد اولیه مورد استفاده در ساخت این هدایا که معمولا از جنس پلکسی ، MDF و موادی غیر فلزی هستند، دستگاه لیزر CO2 قابلیت حکاکی و برش کاری بر روی آنها را انجام می دهد.

به عنوان مثال یک دستگاه با تیوب لیزر ۱۰۰v توان برش پلکسی تا ۲۰mm و MDF تا ۱۰mm را داراست که بازه بزرگی از تنوع رنگ و ضخامت را شامل می شود که امکان ساخت انواع صنایع دستی ، تندیس ، جاکلیدی ، تابلو های معرق ، جعبه سازی زینتی را فراهم می آورد. ترکیبی از حکاکی بر روی چوب و PVC یا سنگ و شیشه در کنار ذوق هنری و تکنیک خلاقانه یک طراح در نهایت منجر به ساخت هدیه ای نفیس همراه با لوگو ، آدرس و مشخصات دسترسی به اهدا کننده خواهد بود.

با بهره گیری از ابزاری قدرتمند تحولی عظیم در ساخت صنایع وقت گیر و حساس ایجاد شده . ترکیب سرعت ، دقت و سهولت در کارکرد سبب پیشرفت دستگاه های لیزر در این عصر شده است.

بهتر است بدانید  دستگاه برش لیزری ام دی اف mdf
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
تماس با ما