لنز دستگاه لیزر

لنز دستگاه لیزر

لنز دستگاه لیزر

400 300 modir

لنز دستگاه لیزر

لنز دستگاه برش لیزری، اولین و مهم ترین قسمت های دستگاه لیزر می باشد که وظیفه مهم آن متمرکز کردن پرتوهای خروجی از تیوب لیزر در راس یک نقطه را دارد.

این نوع لنزها ترکیب ۲ نوع از عدسی فرو رفته و برون رفته می باشد.لنزها دستگاه لیزر فوکوس ها مختلفی دارند که با توجه به نوع کاربرد باید نوع منحصر به فرد مورد استفاده قرار گیرد.

محل قرار گیری عدسی لنز در اجسامی و اشیایی که می تواند دستگاه لیزر روی آنها کار انجام دهد اهمیت زیادی دارد از طرفی پاکیزه نگه داشتن و تنظیم بودن آینه بالای head در طول این قطعه تاثیر خیلی زیادی دارد.

پرکاربردترین موارد استفاده از لنز دستگاه لیزر جهت کار در دستگاه لیزر غیر فلزات عبارت است از :

لنز ۲، ۲/۵ و چهار inch

لنز دو inch (5/08 cm) : در این نوع از لنزها ، لیزر فاصله بین متریال و لنز برابر۵/۰۸ cm می باشد که به علت فاصله کم بین head لیزر و متریال معمولا این نوع لنز جهت حکاکی توصیه می شود.

لنز 2 اینچ

لنز ۲/۵ اینچ (۶/۳۵ cm) : این نوع لنز دستگاه لیزر را می توان به عنوان پرکاربردترین لنز جهت حکاکی و برش نامید. فاصله بین متریال تا لنز برابر با ۶/۳۵ cm است.

لنز دستگاه لیزر

لنز ۴ اینچ (۱۰/۱۶ cm):

این نوع lenz معمولا جهت برش توصیه می شود، همچنین لنز ۴ inch جهت برش متریال های ضخامت بالا در دستگاه های لیزر با میز ثابت استفاده می شود و این امکان را فراهم می کند که بتوانیم فاصله بین متریال تا سر head لیزر را افزایش دهیم.

بهتر است بدانید  قطعات لیزر

قطعات دستگاه لیزر

قطعات دستگاه لیزر

شرکت فنی و مهندسی آراد لیزر ، با قدرت هرچه تمام تر و آگاهی و بروزی کامل در عرصه دستگاه های برشی و حکاکی لیزری به شما عزیزان خدمت رسانی میکند.

یکی از خدمات شرکت فنی و مهندسی آراد لیزر ، تامین  قطعات دستگاه لیزر است. تامین قطعات یدکی دستگاه لیزر ، از اهداف مهم این شرکت به شمار می آید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
تماس با ما