حکاکی فلزات با لیزر

دستگاه برش لیزر

حکاکی فلزات با لیزر

ماشین های حکاکی فلزات با لیزر که مجهز به پمپ ماشین های حکاکی فلزات نیمه هادی می باشد از جمله دستگاه های پر کاربرد در  صنعت حکاکی لیزر می باشد و دارای مدول نیمه هادی وارداتی، اسکنر پر سرعت، کیو سوییچ و میله ماشین های حکاکی فلزات بوده که اسکن بسیار سریع را برای کاربرفراهم می آورد و در نتیجه سیستم خنک کننده را مستقل و دقیق می سازد. خود کنترل آب سرد، عملکرد را پایدار ساخته و نیازمندی های کار کردن طولانی مدت را مرتفع ساخته است.

 

حکاکی فلزات با لیزر
حکاکی فلزات با لیزر

 

حکاکی فلزات با لیزر

این ماشین حکاکی لیزری به طور وسیعی در صنایعی نظیر الکترونیک وسایل اندازه گیری تجهیزات مخابراتی، بسته بندی غذایی و نوشابه، باتری، بهداشتی، ماشین سازی، قطعات خودرو، جواهرات، ساعت مچی و دیواری، وسایل پزشکی عینک و صنایع فلزی کاربرد دارد. بهره گیرنده از این سرویس  می تواند این دستگاه را به طور سری در خط تولید کارخانه خود نصب کند و بدین وسیله حکاکی حین کار را واقعی سازد.
با استفاده از این دستگاه ارزشمند،

حکاکی فلزات با لیزر

حکاکی لیزری دقیق و ظریف بر روی فلزات و غیر فلزات عملی شده و نرم افزار حکاکی لیزری  و رابط کاربر عالی آن، کار کردن با آن را ساده نموده در نتیجه عملیات پایدار و حک های تمیز را به ارمغان می آورد. این سری از دستگاهها، کاربرد بسیاری در قطعات الکترونیکی، آی سی، ساعت مچی و دیواری، ابزار و قطعات خودرو، لوازم الکترونیکی، عینک، اتصالات، ست افزار، کلیدهای پلاستیکی، وسایل پزشکی، و محصولات مخابراتی به خصوص طلا را دارا می باشند. این ماشین حکاکی لیزری قابلیت پشتیبانی حکاکی خطی یا حلقه ای؛ پشتیبانی متون قابل تغییر؛ محتوای متن های متغیر می تواند به اشکال گوناگون نظیر ورودی از طریق کیبورد و شماره سریال معین شود.

قیمت دستگاه حکاکی
قیمت دستگاه حکاکی لیزری

 

شرکت آراد لیزر ، پیشگام در ارائه محصولات لیزری برتر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *