دستگاه برش و حکاکی لیزر مخصوص طلا و جواهرات

دستگاه برش و حکاکی لیزر مخصوص طلا و جواهرات

دستگاه برش و حکاکی لیزر مخصوص طلا و جواهرات
دستگاه برش و حکاکی لیزر طلاسازی و جواهرسازی ( حکاکی لیزری حلقه و انگشتر و نگین)
این دستگاه برش و حکاکی لیزر به طور خاص برای حکاکی لیزری انواع حلقه و انگشتر از جنس طلا، پلاتین، تیتانیوم و غیره ساخته شده است. این دستگاه می تواند بر روی سطح داخلی و خارجی این اقلام، کلمات یا نقوش را حکاکی لیزری نماید. از این دستگاه می توان برای حکاکی لیزری نقوش بر روی نگین های عقیق یا سایر سنگ های گران قیمت نیز استفاده نمود. علاوه بر این موارد، از دستگاه برش و حکاکی لیزر می توان برای حکاکی طیف وسیعی از قطعات فلزی دیگر نیز استفاده نمود.
مشخصات فنی دستگاه به شرح زیر هستند:

توان لیزر بر حسب وات    ۳    ۵
مساحت میز کار بر حسب میلی متر    ۱۵*۱۵-۲۰*۲۰
نوع  لیزر Nd YAg
عمق برش لیزری acryl 0-20mm
سرعت حکاکی لیزری ۱۰۰۰ char/s

امکان حکاکی لیزری اجسام مدور با خرید سیستم روتاری امکانپذیر است
·    مواد قابل حکاکی لیزری : انواع فلزات گران قیمت مانند طلا،·     نقره،·     تیتانیوم،·     پلاتین و سایر فلزات و برخی از انواع غير فلزات
·    موارد کاربرد اصلی: حکاکی لیزری حلقه های نامزدی و عروسی،·     حکاکی لیزری نگین انگشتر،·    حکاکی لیزری متن یا نقش بر روی دستبند و النگو،·     حکاکی لیزری سنگ های گران قیمت ،·     حکاکی لیزری قطعات فلزی دیگر
شرکت برای دستگاه برش و حکاکی لیزر عرضه شده ، خدمات زیر را ارائه می کند
·    نصب دستگاه برش و حکاکی لیزر : تمامی دستگاه های لیزری عرضه شده،·     توسط شرکت در محل مشتری نصب می شوند.
·    آموزش : برای تمامی دستگاه برش و حکاکی لیزر ،·     آموزش به مشتریان ارائه می شود. این آموزش برای دستگاه لیزر با قیمت های پایین و متوسط در محل مشتری و برای دستگاه های گران قیمت در محل شرکت سازنده ارائه می شود.
·    گارانتی . تمامی دستگاه برش و حکاکی لیزر این شرکت،·     حداقل دارای یک سال گارانتی هستند.
·    خدمات پس از فروش :  تمای دستگاه برش و حکاکی لیزر دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش هستند و تعمیرات و تامین قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان از طریق شرکت قابل انجام است.
اغلب دستگاه برش و حکاکی لیزر عرضه شده توسط شرکت ، دارای تاییدیه های معتبر بین المللی ISO و CE ( استاندارد اتحادیه اروپا ) هستند که نشانه ای از کیفیت محصولات عرضه شده هستند.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
تماس با ما